חזרה

דבר המנכ"ל

בית החולים המתקדם בישראל - חווית בריאות שטרם פגשתם!

בית החולים רפאל הממוקם בפארק עתידים בתל אביב מציע סטנדרט בריאות מקצועי וחדשני המאפשר לעבור ניתוחים בבית חולים חדש ומודרני. בשנים האחרונות ערכנו סיורים מקיפים במגוון בתי חולים מובילים ברחבי העולם, למדנו, התייעצנו וחשבנו על כל הפרטים, מהגדול לקטן, כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם.

שלושה נושאים חשובים לנו במיוחד ועליהם אנו מתחייבים להקפיד הקפדה יתרה:

בטיחות ונוחות המטופלים

אני מודע לכך שניתוח הינו הליך מורכב ועלול לעורר חששות. כדי לסייע לכם, המטופלים שלנו, הקמנו מערך שירות מקיף ותומך שמלווה אתכם מהרגע הראשון, צמוד אליכם לכל אורך הדרך ומסייע לכם בכל בקשה או שאלה. בית החולים תוכנן בדקדקנות והקפדה יתרה על ידי מתכננים מובילים המתמחים בהקמת בתי חולים וזאת כדי שהשהייה בו תהיה נוחה, נעימה ומרגיעה ככל שניתן. חדרי הניתוח והמחלקות נבנו על פי סטנדרטים גבוהים במיוחד, כדי לשמור על בטיחות מקסימלית ומניעת זיהומים.

איכות הרפואה

ברפאל מנתחים הרופאים המובילים בתחומם והמקצועיים ביותר. בבית החולים הוקמו במיוחד עבור הרופאים חדרי ניתוח המאובזרים בציוד חדשני ובטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם.

השקעה בהון האנושי

ברור לנו שהאיכות של בית חולים נמדדת בראש ובראשונה בהון האנושי. גייסנו את האנשים הטובים ביותר, אנשים מנוסים ואיכותיים, אלו שטובת המטופל עומדת לנגד עיניהם. אנו יודעים ומוכנים לספק את כל מה שדרוש לצוותים בכדי שיוכלו לתפקד כמו יחידת עילית מובחרת.

אני מזמין אתכם לבוא ולהכיר אותנו באופן אישי ומקרוב.

אנחנו פה בשבילכם לכל שאלה ובקשה!

מחכים לכם,

רון משה - מנכ"ל רפאל בתי חולים

חייגו עכשיו
  • טלפון
    03-775-2000
  • כתבו לנו
  • בקרו אותנו
    פארק עתידים, בניין מספר 3, תל אביב