פרופסור דן מ. פליס (M.D) הוא ראש מערך אף-אוזן-גרון, ניתוחי ראש צוואר, פה ולסתות, כמו גם ראש המרכז הבין-תחומי לניתוחי צוואר אונקולוגיים במרכז הרפואי סוראסקי (איכילוב) שבתל אביב, אשר מסונף לפקולטת ע"ש סאקלר לרפואה באוניברסיטת תל אביב.
את הכשרתו הכירורגית רכש בבית החולים MOUNT SINAI , SUNNYBROOK , ו - PRINCESS MARGARET, אשר בקנדה, וכן בבית החולים INSELSPITAL של אוניברסיטת ברן בשוויץ.

פרופ' פליס הוא גם חבר כעת בצוות מדעי במחלקת ניתוחי אף-אוזן-גרון, פה צוואר ולסתות בבית החולים Mount Sinai ושל אוניברסיטת טורונטו, קנדה; המזכיר המדעי של האגודה האסיאתית לאונקולוגיית ראש וצוואר; אוצר של האקדמיה הבין-לאומית לאונקולוגיה של חלל הפה (IAOO); חבר בוועדה המנהלת של האיגוד הבין-לאומי לאונקולוגיית ראש וצוואר (IFHNOS); מתאם ראשי של כוח המשימה של השירותים הבין-לאומיים עבור AHNS, ויו"ר-משותף בוועדה הבין-לאומית לכירורגיית בסיס הגולגולת של האגודה האמריקאית לניתוחי ראש וצוואר (AHNS).

מלבד אלו, פרופ' פליס הוא גם חבר של כבוד באגודות ראש-צוואר רבות ברחבי העולם. הוא מוזמן לעיתים קרובות כנואם אורח באירועים אקדמאים רבים, כולל: ההרצאה היוקרתית בכנס ע"ש Eugene N. Myers לסרטן הראש והצוואר ושל האקדמיה האמריקאית לניתוחי אף-אוזן-גרון, ראש וצוואר (AAOHNS); הרצאת P.A. Shah באגודה לאונקולוגיית ראש וצוואר בהודו; הרצאות היוקרה ע"ש Grimm ו- Percy Ireland באוניברסיטת טורונטו, ועוד. הוא גם זכה לקבל את המדליה לזכר Sendulskogo ברוסיה.

פרופ' פליס מכהן כעורך של כתבי העת מקצועיים מדעיים בינלאומיים רבים.

מלבד כל אלו, פרופ' פליס כתב כ- 350 מאמרים ופרקי ספרים שונים. הוא גם המחבר והעורך של חמישה ספרים אשר עוסקים במחלות אף אוזן גרון ובכירורגיית ראש, צוואר ובסיס הגולגולת:

Atlas of Head and Neck Surgery (J.P. Medical), Tumors of the Skull Base and Paranasal Sinuses (Springer), Pearls and Pitfalls in Head and Neck Surgery (Karger), Otorinolaryngology, Head and Neck surgery (J.P. Medical), Atlas of Surgical Approaches to Paranasal Sinuses and Skull Base (Springer), and Atlas of Pediatric Head and Neck, and Skull Base Surgery (Thieme).

נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

שדות המסומנים ב* הינם שדות חובה